Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web: http://www.osvita-old.sm.gov.ua/index.php/uk/

Увага!
Оновлена версія сайту Департаменту освіти і науки знаходиться за посиланням:

osvita.sm.gov.ua

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВАЖЛИВІСТЬ ФОРМУВАННЯ В ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НАВИЧОК САМОКОНТРОЛЮ, ЗОКРЕМА ДЛЯ УСПІШНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Розвиток у дітей уміння самостійно контролювати як результат власної діяльності, так і її процес, сприяє не тільки кращому засвоєнню знань, але й усвідомленню кожним  себе в ролі суб’єкта певної діяльності. Особливо актуальним питання формування самоконтролю особистості набуло в умовах дистанційного навчання

Обговоренню проблеми формування самоконтролю у здобувачів освіти було присвячено методичний порадник, проведений навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 21 січня 2022 року. Його учасниками стали практичні психологи закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, інституційного догляду та виховання дітей (усього 50 осіб).

У рамках онлайн-зустрічі методистом центру Анною РАСТРОСТОЮ розглянуто особливості формування самоконтролю на різних вікових етапах розвитку особистості, визначено впливи середовища на формування цієї характеристики у здобувачів освіти, роль дорослого під час дистанційного навчання в процесі формування самоконтролю як однієї з найважливіших передумов самостійної діяльності дітей.